Szafy na wymiar do Twojego domu

Wybór mebli i sposobu ich montażu zależy od preferencji i możliwości kupującego. Wymiary pomieszczeń, upodobania i potrzeb klienta mają wpływ na wybór sprzętu meblowego. Z tego względu wybór na rynku musi być tak różnorodny.

Meble pod wymiar to dobre rozwiązanie dla pomieszczeń o niestandardowych wymiarach. Taki zakup to również idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą mieć meble niepowtarzalne i inne od wszystkich. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstaną nawet najbardziej niepowtarzalne egzemplarze.

Meble systemowe mogą składać się z kilku elementów, które nie muszą tworzyć jednej całości. Poszczególne części tworzą całość samą w sobie. Ten rodzaj mebli charakteryzuje się tym, że można je dowolnie ustawiać i komponować

Meble na wymiar tworzone są według projektu klienta. Zleceniodawca przedstawia gotowe wymiary sprzętu, według których zleceniobiorca wykonuje złożone zamówienie. Meble są dokładnie takie, jakie klient zamawia. Meble powstają według indywidualnego projektu klienta lub według wzoru stworzonego przez firmę meblową.

Meble systemowe to duży wybór możliwości. Decydując się na zakup takiego zestawu mebli klient sam decyduje o wielkości i ilości potrzebnych elementów. Można sobie pozwolić na łączenie różnych części systemu, tak aby poszczególne fragmenty tworzyły całość.

Bogaty wachlarz wyrobów meblowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Decydując się na wymianę wyposażenia wnętrza lub umeblowanie mieszkania mamy do wyboru szereg produktów, które są ogólnodostępne na rynku.

Meble segmentowe składają się z kilku, połączonych ze sobą elementów, tworzących jedną całość. Charakteryzują się tym, że stanowią jedną, większą bryłę. Z reguły zajmują znaczną część pomieszczenia, w którym się znajdują.

Meble segmentowe kupuje określona grupa klientów. Wszystko zależy od upodobań i potrzeb konsumenta, a także wymiarów pomieszczenia lub funkcji jaką dany sprzęt meblowy ma pełnić. Z reguły charakteryzują się dużą pojemnością.