Używany Seat Leon

Seat Leon Cupra używany to rozwiązanie bardzo atrakcyjne. Lata upływają, a mimo to pojazdy te tylko lekko tracą na cenie. Sumienne wykonanie i pewne rozwiązania technologiczne skutkują bezawaryjnością przez długi czas, a to tak rzadko spotykana cecha wśród używanych samochodów.

Zanim kupisz dany egzemplarz, warto przejrzeć jego dane techniczne oraz zweryfikować opinie właścicieli. Mimo że Seaty uchodzą za prawie bezawaryjne, naporowi czasu poddaje się każde auto. Efektywnie jest zatem szczególną czujność skierować na spalanie, które w dużej mierze jest zależne właśnie od kondycji bolidu.

W komisach relatywnie na co dzień spotkać można także usportowione modele – Seat Leon FR i Seat Leon Cupra R – przygotowane dla kierowców, którym domyślny Leon, mimo że proponujący bardzo przyzwoite osiągi, nie wystarcza. Po drugiej stronie skali umiejscowić należy natomiast Seata Leona z motorem TDI, który cechuje się godną podziwu jakością. Przebiegi zbliżające się do 300 tysięcy przejechanych kilometrów nie stanowią niczego w tym przypadku zadziwiającego.

Dodaj komentarz